Niezależna Telewizja Lokalna należy do Grupy TVN
Ustaw tvntl.pl jako stronę startową
Poniedziałek, 30 listopada 2015 r.
imieniny: Andrzeja, Justyny
Ostatnie komentarze

wfosigw

odbior banner

Odbierają budynek stowarzyszeniu

odbieraja budynek stowarzyszeniuZdaniem stowarzyszenia włamanie - według wójta zabezpieczenie obiektu. W czwartek na terenie szkoły w Soborzycach pojawiła się wójt gminy Dąbrowa Zielona i zamki w drzwiach budynku zostały przewiercone. A to dlatego, że gmina wypowiedziała umowę użyczeniu budynku stowarzyszeniu prowadzącemu placówkę. To jednak nie zamierza zaprzestać działalności i zapowiada walkę o szkołę.

 

Dodaj komentarz

Zasady dodawania komentarzy:
1. NTL Radomsko Sp. z o.o. nie odpowiada za treść komentarzy.
2. Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarz może zostać usunięty jeśli zawiera:
a) wulgaryzmy;
b) określenia mogące obrażać inne osoby;
c) sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d) sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e) informacje na http://www.invent.dk/cheapest-levitra temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń.
4. Zabrania się umieszczania w komentarzach reklam i ogłoszeń oraz linków do takich treści. Takie komentarze zostaną usunięte.
5. Nie naruszaj prywatności innych użytkowników.
6. Nie podszywaj się pod innych i nie występuj w dyskusji pod różnymi nickami/nazwami.
7. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i ponosisz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi! Możesz za to zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.


Kod antyspamowy
Odśwież

TVNTVN24Agency

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej o cookies i jak je usunąć zobacz naszą politykę prywatności.